#1 2008-11-13 19:25:10

Sasuke Uchiha

http://i37.tinypic.com/2vbrcqg.jpg

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 52
Punktów :   

Sakura Haruno

Sakura Haruno

http://i239.photobucket.com/albums/ff240/Ioana_Sasuke_Sakura/sakura.jpg

Wiek: 16
Urodziny: 28 Marca
Wioska: Konoha-Gakure
Ranga: Genin
Grupa krwi: 0
Wzrost: 150.1 cm
Waga: 35.9 kg
Specjalne techniki: Bunshin no Jutsu, Kawarimi no Jutsu

Pierwszy raz w mandze: rozdział #3

Pierwszy raz w anime: odcinek #1

Haruno Sakura to jedna z głównych postaci w "Naruto". Zwykle wesoła, trochę nerwowa członkini Drużyny 7. Od dziecka zakochana w Sasuke - jedynym żyjącym we Wiosce przedstawicielu klanu Uchiha. Mimo że jest kobietą, prezentuje bardzo wysoki poziom ninja, niejednokrotnie pomagając przyjaciołom w walce z wrogiem.

W dzieciństwie Sakura miała problemy z akceptacją wśród rówieśników. Z powodu jej zbyt dużego czoła, chłopcy i dziewczęta naśmiewali się z niej. Jako małe dziecko nie mogła sobie znaleźć przyjaciół przez co zawsze czuła się odrzucona. Jednak do czasu. Pewnego dnia poznała dziewczynę o imieniu Ino, która jako jedyna nie wyśmiewała się z niej. Dziewczyny zostały przyjaciółkami. Ich przyjaźń trwała niestety tylko przez jakiś czas. W momencie, gdy poznały pewnego chłopca i obie skierowały w jego stronę swoje uczucia, stały się wrogami. Obiektem uczuć Ino i Sakury był Sasuke. Od tej chwili sytuacja między dziewczynami zmieniła się diametralnie - zamiast sobie pomagać szydziły z siebie, tworząc tym samym olbrzymią przepaść i zapominając o przyjaźni między nimi.

Haruno Sakura była jedną z najlepszych uczennic w Akademii Ninja. Bez większego problemu zdała egzamin końcowy i została przydzielona do Drużyny 7 wraz z Sasuke i Naruto. Radość Sakury była olbrzymia ze względu na bycie blisko swojego wybranka serca, dzięki czemu mogła czuć się lepsza od Ino. Opiekunem drużyny został Hatake Kakashi - jeden z najsilniejszych, a zaraz najbardziej wymagających Jouninów jakich znała Konoha. Trójka młodych shinobi dostała od niego zadanie: jeżeli chcą zostać prawdziwymi ninja to muszą zabrać mu dzwoneczki. Sakurze, Sasuke i Naruto, mimo wielu prób, ta sztuka się nie udała. Nauczyciel jednak dał im jeszcze jedną szansę. Mieli pokazać, że potrafią ze sobą współpracować, nawet w tak trudnych warunkach jak te. Ostatecznie zdali egzamin, tworząc Drużynę 7 i stając się prawdziwymi geninami. W następnych dniach Sakura i jej towarzysze wykonali wiele misji. Pewnego dnia, znudzeni kolejną misją rangi D, poprosili Hokage o przydzielenie im misji rangi C. Ku szczęściu trójki młodych geninów tak też się stało, a oni i ich nauczyciel mieli za zadanie przetransportować pewnego człowieka do Kraju Fal. Sakura cały czas była blisko i starała się wykonać misję, jednak w finałowej walce na niewiele się przydała. Ostatecznie jednak drużyna wykonała misję.

Kolejnym etapem w życiu Sakury był Egzamin na Chuunina, do którego przystąpiła razem z Sasuke i Naruto. Podczas drugiej części egzaminu widzieliśmy prawdziwą wolę walki panny Haruno. W cudowny sposób opiekowała się rannymi przyjaciółmi, a moment, w którym ścięła włosy, aby wydostać się spod uchwytu przeciwnika, był jednym z najpiękniejszym momentów w "Naruto". Ostatecznie Sakura ze swoją drużyną, dzięki niewielkiej pomocy Kabuto, zaliczyła drugą rundę egzaminu. Po zakończeniu drugiej rundy było 20 zdolnych genninów, którzy dalej chcieli przystępować do egzaminu. Sędziowie postanowili rozegrać walki wstępne, których zwycięzcy przejdą dalej. W swojej walce wstępnej Sakura trafiła na swojego największego rywala - Ino. Walka między dziewczynami była piękna, przeplatana wieloma wspomnieniami z dzieciństwa obu dziewcząt, wyjaśniła nam bardzo wiele o ich przeszłości. W czasie walki Ino również ścięła włosy, aby pokazać ex-przyjaciółce, iż nie jest gorsza. Po bardzo wyrównanej walce, w trakcie której nie byliśmy w stanie przewidzieć zwycięzcy, otrzymujemy rezultat. Żadna z dziewcząt nie wygrała, ostatecznie został zaliczony podwójny nokaut. Kolejne walki egzaminu Sakura oglądała już tylko z pozycji obserwatora. W trakcie ostatniej rundy egzaminu wybuchła jednak wojna. Podczas niej Sakura walczyła z Gaarą - potworem, który chciał pokonać Konohę. Gdy była bliska śmierci z opresji uratował ją Naruto, który ostatecznie podjął walkę z potworem. W tym czasie Sakura tylko oglądała walkę i opiekowała się rannym Sasuke. Jej siła nie była wystarczająca, aby wspomóc przyjaciół.

Niestety po pewnym czasie Sasuke, którego Sakura wciąż kochała, postanowił odejść z Wioski w poszukiwaniu siły. Różowowłosa była jednak zbyt słaba, aby powstrzymać obiekt swoich uczuć. Ostatecznie została powalona silnym ciosem, tracąc przytomność. Jej miłość odeszła. Młodzi shinobi Konohy chcieli jednak znaleźć Sasuke i przyprowadzić go do wioski. Sakura na tą misję nie wyruszyła, zostając w wiosce i prosząc Naruto, aby przyprowadził Sasuke spowrotem. Niestety misja się nie udała, a Sakura postanowiła odbyć długi trening, aby w przyszłości móc odnaleźć i przyprowadzić Sasuke do Konohy.

W ciągu następnych dwóch lat, Sakura trenowała pod okiem wymagającej Tsunade. Dzięki jej technikom została ona Chuuninem. Przez ten czas panna Haruno uczyła się jak prawidłowo używać chakry oraz poznała wiele medycznych technik, stając się tym samym medycznym ninja. Po powrocie Naruto, Sakura miała okazję na przetestowanie swoich umiejętności w walce przeciwko swojemu byłemu nauczycielowi - Kakashiemu. Po długiej i emocjonującej walce poznaliśmy już zwycięzców: byli to Naruto i Sakura. Warto dodać, że podczas walki widać było zdecydowaną poprawę w stosunkach między tą dwójką. Ostatecznie nasza bohaterka trafiła do drużyny razem z Naruto i Kakashim i wyruszyła na niebezpieczną misję do Suna-Gakure. Podczas pobytu w Wiosce Piasku Sakura zaprezentowała nam swoje umiejętności medyczne ratując od śmierci z powodu zatrucia swojego sojusznika - Kankuro. Następnie stoczyła ona, razem z Chiyo, pojedynek na śmierć i życie z członkiem Akatsuki - Sasorim. Walka trwała bardzo długo, a w czasie niej dziewczyna pokonała m.in najsilniejszą broń Sasoriego, którą była marionetka stworzona z 3rd Kazekage. Ostatecznie Sasori zginął. Młodej shinobi z Wioski Liścia udało się przeżyć dzięki lekarstwu, które opracowała lecząc Kankuro. Niedługo później do Drużyny Kakashiego dołączył Sai oraz Yamato zastępujący chorego lidera. Różowowłosa nie była zbyt zadowolona z powodu posiadania w drużynie kogoś takiego jak Sai. Chłopak denerwował ją na każdym kroku, prawiąc złośliwe uwagi na temat jej wyglądu. Ostatecznie jednak stosunki Sakury z Saiem polepszyły się i razem z nim, Yamato i Naruto udała się na kolejną niebezpieczną misję - spotkanie z informatorem Sasoriego, o którym powiedział jej przed śmiercią. Stoczyli oni walkę z Orochimaru, a następnie udali się do jego kryjówki w celu ściągnięcia Sasuke do Konohy. Niestety misja nie udała się. Jakiś czas później Sakura razem ze swoimi przyjaciółmi z Wioski Liścia stoczyła pojedynek przeciwko dwójce członków Akatsuki - Hidanowi i Kakuzu. Po długiej i trudnej walce zwycięstwo ostatecznie należało do drużyn z Konohy. Młoda med-nin powróciła do wioski razem z przyjaciółmi.

Charakterologicznie Sakura jest postacią raczej nieśmiałą, ale przy tym także nerwową i impulsywną. Panna Haruno jest bardzo inteligentną osobą, uważającą, że nauka jest przydatna w późniejszym życiu. Bez wątpienia jest jedną z najbardziej uzdolnionych osób ze swojego pokolenia w Konoha-Gakure, dzięki czemu większość jej misji kończy się powodzeniem. Posiada olbrzmią wolę walki - mimo iż wie jak silny jest przeciwnik, nie boi się i walczy wkładając w to całe serce. Jest również bardzo ładną dziewczyną, więc nie musi narzekać na brak adoratorów. Zakochani są w niej m.in Naruto i Rock Lee. Ona jednak ulokowała swoje uczucia w kimś innym, przez co może wydawać się nieszczęśliwa.

Ukończenie Akademii Ninja: 12 lat Zaliczenie Egzaminu Selekcji Chuunin: ? lat

Wykonane misje: Ranga D: 7 Ranga C: 1 Ranga B: 0 Ranga A: 1 Ranga S: 0


Imię: Sasuke
Klan: Uchiha
Wiek: 15
Urodziny: 23 Lipca
Wioska: Konoha-Gakure
Ranga: Hokage
Klasifikacja: Missin-nin
Grupa krwi: AB
Wzrost: 173.2 cm
Waga: 53.5 kg
Umiejętności: Sharingan
Specjalne techniki:
Chidori
Chidori Nagashi
Shishi Rendan,
Pieczęć: Cursed Seals Heaven
http://img113.imageshack.us/img113/9333/sealheavensealedgr9.gif
Mangekyo Sharingan
http://i31.tinypic.com/29oldmt.gif
Amaterasu
Susanoo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bassparty.pun.pl Terror machine Lp czy są sztuczki do gangstar city paragraf 144 zakłócanie ciszy nocnej www.freciochy.pun.pl