Neji Uchiha - 2008-11-14 12:33:23

Zapraszam na ,, Gra Testowa Naruto" jest to gra PBF dla każdego.

Krótki opis - Jak grać?
Zaczynasz jako Uczeń Akademii który musi przejść Akademię. Po ukończeniu Akademii i zdaniu egzaminu zostajesz Geninem i możesz dołączyć do jakiejś organizacji. Aktualnie są: 7 Mistrzów Miecza, Akatsuki, Hebi, którą wybierzesz zależy od Ciebie. Oczywiście nie musisz do nich dołączać. Jako Genin bierzesz udział w Egzaminie na Chunina aby stać się Chuninem. Gdy wygrasz w turnieju możesz stworzyć własną drużynę i wybrać dla siebie Kekkei Genkai. Kekkei Genkai (Na forum spotkasz się z określeniem KG) jest to Ograniczenie Więzów Krwi, dzięki którym otrzymujesz ciekawe zdolności ale jakich dowiesz się na forum. Potem starasz się w turnieju o awans na Jounina. Po wygraniu turnieju i otrzymaniu Jounina możesz wybrać kilka dróg albo pomagać innym jako ANBU, lub zostać Kage którejś wioski, albo dołączyć w końcu do którejś organizacji. Jaką droge wybierzesz zależy od Ciebie. Powodzenia !

Adres: www.gratestowanaruto.pun.pl lub www.naruto.vdns.pl
Kontakt - gg: 7637090

Konto Testowe:
Login: Konto Testowe
Hasło: kontotestowe
Jeśli chcesz zobaczyć PBF zaloguj się na to konto. UWAGA! Dzięki kontu testowemu można tylko oglądnąć PBF, nie można na nim grać, ani zakładać wątków czy odpowiadać w watkach.

UWAGA! Gra jest bezpłatna. Gra nie jest widoczna dla gości można ją zobaczyć oraz zagrać po zarejestrowaniu!

Naruto Uzumaki - 2008-11-14 18:47:36

Fajne ;)

16 latki wkłada do depo plecak elfbot eventy w sfgame na rok 2014 śmieszne historie o dupie czy są sztuczki do gangstar city